City of Glasgow Swim Team                      24/05/2019 - 8:08 PM
    Glasgow International Swim Meet. - 24/05/2019 to 26/05/2019     
 
 Event 102  Men 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals        
==================================================================
                        === A - Final ===                         
 
  1 Spanoudakis, Georgios  18 Pana              2:05.01    2:02.22  
  2 Szaranek, Mark         24 UniOfStirl        2:09.07    2:03.36  
  3 Lawrie, Callum         21 UniOfStirl        2:09.25    2:03.73  
  4 Mc Millan, Jack        19 BAN               2:07.95    2:05.37  
  5 Goodburn, Archie       18 Warrender Ba      2:07.76    2:05.81  
  6 Tsiopanis, Thomas      26 EEUX              2:07.69    2:05.93  
  7 Ntanos, Nikolaos       19 GRE-ZZ            2:08.64    2:07.54  
  8 Clough, George         20 UniOfStirl        2:07.60    2:07.63  
  9 Ellegaard, Arthur Dal  18 Denmark           2:09.67    2:08.24  
 10 Strøbek, Lucas Bruun   18 Denmark           2:09.37    2:09.25  
 
                        === B - Final ===                         
 
 11 Giourtzidis, Daniil    17 GRE-ZZ            2:11.39    2:09.36  
 12 Logue, Zak             21 Co Sund'land      2:13.43    2:09.72  
 13 MacIntosh, Andrew      18 EEUX              2:11.80    2:11.02  
 14 Blanch, Nicolas        22 Aalborg           2:13.04    2:11.12  
 15 Andersen, Christoffer  17 Denmark           2:13.41    2:11.21  
 16 Allison, Fraser        19 Warrender Ba      2:12.49    2:11.68  
 17 Lønborg, Carl Emil     17 Gentofte          2:12.46    2:12.25  
 18 Greening, Pierce       16 Cockermouth       2:13.55    2:12.36  
 19 Allison, Angus         16 Warrender Ba      2:13.63    2:12.64  
 20 Napolitano, Giano      19 UniOfStirl        2:13.79    2:13.92  
 
                        === C - Final ===                         
 
 21 Fairbairn, Greg        17 Bellshill         2:16.60    2:11.25  
 22 Kean, John             17 West Lothian      2:14.95    2:13.29  
 23 Smith, Jack            15 Cockermouth       2:16.95    2:14.38  
 24 Zhao, Ryan             15 Newcastle         2:15.14    2:14.95  
 25 Woodhall, Matthew      15 Co Sheffield      2:15.92    2:15.01  
 26 Allison, Cameron       16 Dumfries          2:18.29    2:16.50  
 27 Kirkham, Jake          15 F.I.R.S.T.        2:17.67    2:17.17  
 28 Krawiec, Stefan        13 East Lothian      2:16.26    2:17.55  
 29 McKinnon, Ruairi       15 Milngavie &B      2:18.72    2:20.05  
 30 Coates, Thomas         16 West Lothian      2:18.98    2:21.11  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
 10 Boyek, Kyle            27 UniOfStirl        2:09.49             
 12 Crosby, Oliver         20 Co Sheffield      2:11.21             
 14 Pyle, Nicholas         19 Newcastle         2:11.61             
 16 Trett Oliver, Tony-Jo  20 UniOfStirl        2:12.05             
 25 Macdonald, Jamie       18 Warrender Ba      2:13.85             
 26 Manners, Jay           20 Co Sund'land      2:14.30             
 27 O'Halleron, Joel       23 Derwentside       2:14.36             
 28 Hewitt, Cole           17 Co Sheffield      2:14.92             
 31 Greenock, Craig        18 Co Glasgow        2:15.22             
 33 Gilchrist, Ben         18 Durham City       2:16.23             
 35 Cannon, Thomas         18 Inverclyde        2:16.29             
 36 Swinney, Gregor        22 Co Glasgow        2:16.39             
 39 Ivison, Jack           18 Cockermouth       2:17.15             
 41 Ferguson, Daniel       18 West Lothian      2:17.69             
 43 Hagan, Max             18 Co Glasgow        2:18.51             
 44 Barrett, Carl          18 Aberdeen Per      2:18.54             
 45 Langley, Lawrence      18 Aalborg           2:18.61             
 47 Smith, Ben             18 Wigan Best        2:18.97             
 48 Massey, Conor          17 Co Glasgow        2:18.98             
 50 Baird, Graham          16 Scotia            2:19.53             
 50 Chittleburgh, Samuel   16 Warrender Ba      2:19.53             
 52 Lawlor, Louis          17 Co Glasgow        2:19.83             
 53 Craigmile, Sean        16 East Lothian      2:20.03             
 54 Pettener, James        18 WIMN              2:20.22             
 55 English, Thomas        15 Chester Le S      2:20.34             
 56 Duncan, Ryan           16 St Thomas         2:20.36             
 57 Ferguson, Jamie        16 Midlothian        2:20.72             
 58 Eccleston, Liam        17 Dumfries          2:21.00             
 59 Pate, Kyle             20 UniOfStirl        2:21.03             
 60 Shimmin, Patrick       17 Newcastle         2:21.17             
 61 Ferguson, Ben          20 South Aberde      2:21.61             
 61 Wallace, Finlay        16 St Thomas         2:21.61             
 63 Lill, Oliver           17 Stockton          2:22.14             
 64 Mitchell, Joshua       17 Warrender Ba      2:22.33             
 65 Upton, Max             16 Billingham        2:22.83             
 66 Ellis, William         16 Stockton          2:22.86             
 67 Ray, Owen              14 Warrender Ba      2:23.09             
 68 Murphy, Liam           15 F.I.R.S.T.        2:23.21             
 69 Grieve, Lucas          15 F.I.R.S.T.        2:23.32             
 70 Buchanan, Keir         17 Eastkilbride      2:23.39             
 71 Dickson, Archie        15 Co Glasgow        2:23.57             
 72 Murray, Daniel         16 West Dunbart      2:23.61             
 73 Young, Rory            17 Heart Of Mid      2:23.78             
 73 Gumbrell, Euan         18 Co Glasgow        2:23.78             
 75 Milne, Jack            18 Dun City Aqu      2:23.93             
 76 Lumsden, Kerr          16 Monifieth         2:24.14             
 77 Brumwell, Tom          17 Chester Le S      2:24.18             
 78 Hale, Felix            16 Inverleith        2:24.22             
 79 Gacki, Bartek          17 East Lothian      2:24.75             
 80 Kingdom, Struan        17 Ren 96            2:24.77             
 81 Kernohan, David        14 Warrender Ba      2:25.24             
 82 Llewellyn, Arthur      15 Stockton          2:25.58             
 83 Walters, Tielo         17 Dun City Aqu      2:25.65             
 84 Baillie, Findlay       17 Dun City Aqu      2:25.67             
 85 Sutherland, Andrew     16 N Ayrshire        2:25.92             
 86 Scott, Jacob           15 Wigan Best        2:26.63             
 87 Brown, Jack            14 Heart Of Mid      2:26.71             
 88 Alexander, Cameron     16 Inverleith        2:27.46             
 89 Kelly, Charles         15 Southport         2:27.51             
 90 Davey, Travis          14 Dun City Aqu      2:27.55             
 91 Tate, Samuel           15 Morpeth           2:27.98             
 92 Beveridge, Alex        18 Aberdeen Per      2:28.06             
 93 Longmore, Finn         16 ECAV-US           2:28.52             
 94 Campbell, Alex         16 Co Manch Aq       2:29.07             
 95 Calder, Douglas        14 F.I.R.S.T.        2:29.70             
 96 Muirden, Scott         17 Heart Of Mid      2:29.93             
 97 Carroll, Owen          14 Perth City-SS     2:30.19             
 98 Smith, Olek            15 F.I.R.S.T.        2:30.29             
 99 Smith, David           26 Aberdeen Dol      2:30.59             
100 Claxton, Jamie         17 Heart Of Mid      2:32.82             
101 Pate, Euan             19 Fins              2:33.66             
102 Heard, Finn            17 South Aberde      2:36.63             
 -- Visda, Reuben          16 Co Sheffield          NS              
 -- Heald, Oscar           20 EEUX                  NS              
 -- Glass, Sam             15 Warrender Ba          NS              
 -- Davey, Eric            15 Dun City Aqu          NS